• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tūkstančio gervių mokykla

Kaip ir kiekvienais metais, mokykla noriai įsijungė į sveikatinimo projekto „Nedelsk“ organizuojamą akciją „Tūkstantis gervelių“. Ši akcija primena gyvą istoriją iš Japonijos apie tūkstantį gervelių. Aktyviausiai šioje akcijoje dalyvavo 6b ir 10b klasės mokiniai vadovaujami mokytojos Vidos Gauronskienės. Sulankstytos gervelės, sveikatos ir vilties simbolis, išsiųstos į Vilnių. Džiugu, kad mūsų mokyklos vaikų kuriamas gerumas pasiekė tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų visų paramos ir dėmesio.
Šiais metais mokykla paskelbta „Tūkstančio gervių mokykla“. Labai džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu ir nuoširdžia akcija. Tikimės, kad ir vaikams tai buvo puiki gerumo, užuojautos, supratingumo pamoka.

Akcijos koordinatorė Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis