• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mama, gera kai esi šalia

Praėjusį penktadienį (2012-05-04) Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje vyko viena gražiausių švenčių – Mamos dienos minėjimas. Nesuklysime pasakydami, jog tai buvo išskirtinis ir net grandiozinis renginys. Šventė prasidėjo prelato Juozo Šiurio bei mokyklos direktoriaus V. Vaitkaus sveikinimo ir palinkėjimo žodžiais. Visos pradinių klasių mokytojos buvo paruošusios po numerį. Koncerte dalyvavo D. Dacienės vadovaujamas madų šokis, pradinių klasių choras bei solistai su darbščiąja L. Petrulaitiene priešaky. Savo partiją atliko ir G. Vaitkaičio vadovaujami choras bei vaikinų ansamblis.
Šį grandiozinį renginį vedė charizmatiškieji Giedrius Kazlauskas iš 7c klasės bei Dominyka Vaičiulytė iš 9a klasės. Aktų salės kėdėms „lūžtant“ nuo susirinkusių mamyčių gausos, visi koncerto dalyviai kartu atliko finalinę dainą, laikydami rankose baltus balionus, kurie vėliau buvo pasiųsti mamytėms. Vienas gražiausių ir nuoširdžiausių minėjimų baigėsi gerais įspūdžiais ir šiltais žodžiais, skirtais visada šalia mūsų esančioms mamoms.

Pradinių klasių mokytoja S. Norkuvienė

 

Lankytojų skaitiklis