• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Viešosios įstaigos Kuršėnų politechnikos mokyklos pristatymas

Ne mokyklai, bet gyvenimui mokomės.
Seneka

Šiuos žodžius prisiminėme š. m. gegužės 8 dieną, kai direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Savickienė ir ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė organizavo susitikimą su Viešosios įstaigos Kuršėnų politechnikos mokyklos atstovais dešimtų klasių mokiniams.

Mokyklos skaitykloje buvo pristatytos mokykloje ruošiamos specialybės, mokiniams sudaromos sąlygos dalyvauti projektinėje veikloje ir atlikti praktiką užsienyje. Paruoštose pateiktyse pristatytos mokykloje įrengtos modernios mokomosios dirbtuvės ir atnaujinta mokymo įranga.

Mokiniams kompensuojamos važiavimo į mokyklą išlaidos. Visi pageidaujantys apgyvendinami bendrabutyje.

Kai galvoji apie savo ateitį ir nori įsigyti staliaus , virėjo, automobilių mechaniko, baldžiaus, miško darbininko, kirpėjo, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, pardavėjo ir barmeno specialybes, ši mokykla – geras startas profesinei karjerai.

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje: http://politechnika.w3.lt

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis