• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Piliečio žadintuvas“ baigia savo darbą

2011-2012 m. m .mokykloje veikęs projektas „Piliečio žadintuvas“ sėkmingai užbaigė savo veiklą. Jame dalyvavo 19 mūsų mokyklos 10-tokų – aktyvių, entuziastingų, kūrybingų žmonių, kurie savo veikla „budino“ kiekvieną snaudžiantį patriotą. Tai forum teatro veikla, pozityvo grupės mokymai, visuomenei naudingas darbas. O kur dar dalyvavimas akcijose, mitinguose, koncertuose ir kt. Anot dešimtokų, tai buvo „jėga“, nes veikė, kūrė, mokė patys. Man, kaip projekto vadovei , teko tik „dirigento“ vaidmuo.

2012-05-14 į „Atžalyno“ pagrindinę mokyklą sugužėjo visos apskrities bendraminčių. Jų būta iš šešių mokyklų ir organizacijų. Mokyklos salė net kelias valandų turėjo atlaikyti jaunatvišką triukšmą, juoką ir rimtas kalbas. Čia ir buvo paskelbta, kad projektas „Piliečio žadintuvas“ baigia savo veiklą. Paskutinį kartą parodėme savo sugebėjimus scenoje, aptarėme veiklą, demonstravome stendus.

Džiugu, kad projekto autoriai įvertino mūsų mokyklos pastangas šeimininkiškai priimti svečius pastebėję mus kaip „dainuojančią“ mokyklą.
Mokyklos projekto vadovė V. Nekrašienė
 

Lankytojų skaitiklis