• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Proto mūšis

Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje startavo naujas, intelektualus komandinis žaidimas „Proto mūšis“. Tarpusavyje varžėsi keturios aštuntokų komandos. Jos pristatė savo kapitonus, pavadinimus ir šūkius. Iš viso komandoms buvo pateikti 26 klausimai. Į juos aštuntokai turėjo atsakyti labai greitai, kol nuaidės gongo garsas. Susumavus rezultatus laimėjo 8c klasės mokinių komanda, kurios šūkis „Mes protingi, mes jėga-nugalėsim visada!“ Šios komandos kapitonė Gabrielė Jakumaitė ir nariai Paula Gudauskytė, Monika Valužytė, Deivydas Razminas, Eglė Petkevičiūtė ir Gintautas Kėras. 8c klasei vadovauja Laimutė Baltrukonienė.
Visų komandų dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Nugalėtojų komandai skirtas papildomas prizas - išvyka į Telšių miesto policijos komisariatą.

Direktoriaus pavaduotoja Vilma Savickienė

 

Lankytojų skaitiklis