• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„AŠ GALIU BŪTI SVEIKAS“ („MOKINIŲ PSICHIKOS SVEIKATOS IR SAVIJAUTOS GERINIMAS ATŽALYNO
PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE“)

2012 m. spalio mėn. – gruodžio mėn. Telšių Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje bus vykdomas projektas Aš galiu būti sveikas“.
Projekto tikslai: stiprinti mokinių psichinę sveikata, emocinę būklę, ugdyti psichologinį atsparumą, skatinti mokinių savarankiškumą, padedantį konstruktyviai įveikti gyvenimo sunkumus.
 

Priemonės tikslams pasiekti: meninės raiškos užsiėmimai, pedagoginė - psichologinė veikla, socialinė - pedagoginė veikla.
Projekte dalyvaus 1-8 klasių mokiniai. Įgyvendinant, Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje, projektą bus siekiama, kad numatytos veiklos pagerintų mokinių psichologinį atsparumą, emocinę būklę bei stiprintų psichinę sveikatą. Mokiniai įgis žinių apie psichinės sveikatos stiprinimo būdus, kurie padės įveikti sunkumus. Mokysis kūrybiškumo, saviraiškos, nes įvairios meno priemonės padeda vaikams emociškai išsilieti, atsikratyti įtampos bei kūrybiškai spręsti problemas.

Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje projektą koordinuoja psichologė Saulė Narbutienė
 

Lankytojų skaitiklis