• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Tarptautinė mokytojų diena

Spalio penktoji – Tarptautinė Mokytojo diena. Tą dieną tarsi aidu atsikartoja mažutis rugsėjo pirmosios scenarijus: ryte į mokyklas pabyra tūkstančiai mokinių, nešini margomis gėlių puokštėmis, o po pietų pamačius minioje žmogų su glėbiu gėlių galima tiksliai atspėti jo profesiją. Būti mokytoju – vadinasi, turėti žinių, turėti Stebuklingąjį Raktelį į tokį viliojantį, įdomų ir nepaprastą mokslo bei žinių pasaulį. Mūsų mokytojus sveikino patys didžiausi mūsų mokyklos mokiniai – dešimtokai. Jie eilių posmais dėkojo mokytojams už suteiktas žinias, jų kantrybę, nuoširdumą, supratingumą bei rūpestį. Sveikinimus palydėjo nuotaikinga dešimtokų atliekama daina.

Aušrinė Kazalupskaitė, Vilija Jokšaitė
„Naujienos kitaip“ žurnalistės

 

Lankytojų skaitiklis