• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pažink savo miestą

Saulėtą spalio popietę mes, „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos ketvirtokai,      nusprendėme išsamiau susipažinti su savo gimtuoju miestu – Telšiais. Naujai sutvarkyta Masčio ežero pakrante, grožėdamiesi rudens spalvomis, nukeliavome į Žemaitijos turizmo centrą. Mus maloniai sutiko darbuotojos. Ten sprendėme kryžiažodžius „Telšiai“, „Žemaitija“, dėliojome dėlionę „Žemaitijos legendos“.

Po to susiruošėme į ekskursiją po Telšių miestą. Aplankėme Lietuvos skaliką, Rotušės šulinį, meškos pėdą (kur „sėmėmės“ stiprybės), nykštukus, miesto širdį – laikrodį, Žemaitijos gaublį, fontaną ir kt.

Pasisėmę žinių apie savo gimtinę, skubėjom Katedros aikštėje ieškoti lobio. Kaip buvo smagu, kai jį radom!

Džiaugėmės, kad miestas taip išgražėjo!

Nijolė Šiurkuvienė
4b klasės vyr. mokytoja

 

Lankytojų skaitiklis