• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinė pasirengimo karjerai pamoka kelionė

Šių metų spalio 18 d. 8 – 10 klasių mokiniams vyko netradicinė pasirengimo karjerai pamoka. 9a ir 9b klasių auklėtojos Irina Jarošenko ir Jadvyga Martinkienė, padedant ekonomikos mokytojai Daliai Krauzienei ir soc. pedagogei Vaivai Dacienei, suorganizavo pažintinę kelionę į Klaipėdos siuvimo paslaugų ir verslo mokyklą ir Klaipėdos universitetą. Kelionėje dalyvavo būrelio „Žvilgsnis į ateitį“ nariai.

Klaipėdos siuvimo paslaugų ir verslo mokykloje susipažinome su kompiuterinio projektavimo operatoriaus, interjero apipavidalintojo, smulkiojo verslo organizatoriaus, kirpėjo, siuvėjo, apskaitininko ir kasininko mokymo programomis. Pažintis vyko dirbant grupėse kūrybinėse dirbtuvėse. Pamatėme daug gražių darbų, sukurtų mokinių rankomis ir puošiančių mokyklą.

Aplankę šv. Marijos bažnyčią, pasigrožėję Klaipėdos miesto panorama iš aukštai, pasukome prie jūros. Susikaupę ir atsigavę nuo bangų ošimo, laukėme pažinties su Klaipėdos universitetu.

Klaipėdos universitetą pristatė vadybininkė Milda. Senato salėje pažiūrėjome skaidres, išklausėme įdomų pasakojimą apie fakultetus .Gavome dovanų informacinės medžiagos apie universitetą.

Kviečiame visus susipažinti su informacine medžiaga, nes ji yra mokyklos skaitykloje.

Tikimės, kad būrelio „Žvilgsnis į ateitį“ nariai sukurs trumpą filmuką apie šią kelionę – pamoką, o mokiniai sukauptas žinias ir patirtus įspūdžius panaudos ateityje, renkantis tolesnį mokymosi kelią.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis