• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„KNYGŲ KALĖDOS“ kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!

„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį!“, – kviečia Prezidentė.

Kaip ir visoms mokyklų bibliotekoms, taip ir mūsų mokyklos bibliotekai labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų. Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą, kurį rasite: www.knygukaledos.info

Video apie „Knygų Kalėdas“ pažiūrėkite čia:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LXcP7tNuJao

Naujų knygų savo krašto mokyklai galite nupirkti dovanų iš „Knygų Kalėdų“ lentynos, kuri įsikurs knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ lapkričio 19 – sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Nupirktas knygas galite dovanoti atnešę į mūsų mokyklos biblioteką. Tada šį knygą nenukeliaus į kitos mokyklos bibliotekos lentyną. Šią akciją mūsų mokykla organizuoja jau antrus metus.

Tegul šis Kalėdų stebuklas atneša mūsų mokyklos mokiniams daug naujų knygų.

Paspaudę, žemiau esančią nuorodą, galite sužinoti kokios knygos reikalingos mūsų mokyklos mokiniams:

Privalomos literatūros sąrašas

Ačiū visiems.
Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis