• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Inovatyvių metodų diegimas verslumo ugdymo procese

  Lapkričio mėn. 8 d., Telšių menų inkubatoriuje buvo organizuojamas Verslumo ugdymą skatinančių renginių ciklas, kurio metu vyko Konferencija mokytojams ir darbas grupėse bei Forumas mokiniams ir darbas grupėse.
Mokytojai Jadvyga Martinkienė ir Dalia Krauzienė, bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė, socialinė pedagogė Vaiva Dacienė ir mokiniai Vidmantė Cirtautaitė 8a kl., Dominyka Vaičiulytė 10a kl., būrelio „Žvilgsnis į ateitį“ nariai Vilius Šniaukas 8a kl. ir Tomas Martinkus 8a kl. dalyvavo renginyje.

Mokytojai susipažino su efektyvaus verslo samprata. Apžvelgė verslumo ugdymo inovatyvius metodus, jų taikymą bei integravimą į kitus dėstomus dalykus, pasidalino patirtimi integruojant verslumą į kitus ugdomus dalykus.

Mokiniams verslumo forumą pravedė tikrai daug žinių turintys lektoriai, tai: Laimis Viganauskas, Rita Činikienė, Dalius Beginskas bei Giedrius Romeika. Forume dalyvaujantys mokiniai ir studentai žaidė susipažinimo žaidimus. Po to pasiskirstę į grupeles, turėjo sugalvoti  naują idėja įmonei „tarp gėlių", kurios savininkas , išrinkęs geriausią idėją, padovanojo originalias maikutes tai grupei, kuri ją sugalvojo. Tose pačiose grupėse galvojo verslo idėjas, bandė mintyse jas įgyvendinti, apsvarstė vietą, reklamą, klientus, kainas. Visi norėjo išreikšti savo nuomones. Išsirinkę savo grupės ekspertus, keliavo į kitas grupes pasisemti minčių. Po to visi ekspertai turėjo atlikti užduotį, išrinkti grupes su geriausia idėja, vieta ir reklama. Forumo pabaigoje visi forumo dalyviai gavo pažymėjimus.

Verslumo ugdymą skatinančių renginių ciklo dalyviai stengsis įgytas žinias pritaikyti savo veikloje.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė
10 a klasės mokinė Dominika Vaičiulytė

 

Lankytojų skaitiklis