• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Specialybių mugė

2012-aisiais lapkričio 27 dieną po Lietuvą keliavęs projektas „Specialybių mugė“ aplankė Telšių „Atžalyno“ pagrindinę mokyklą. „Specialybių mugėje“ dalyvavo rekordinis mokinių skaičius.

Ką rinktis — teisę ar vadybą? Kokiame universitete studijuoti? Kuri specialybė teiktų daugiausia perspektyvų ateityje? Kuriame mieste gyventi? Studijuoti Lietuvoje, o gal krautis lagaminus į užsienį?

„FOX Universitetai“ siūlo iš anksto naikinti klaustukus ir pasirinkti tai, kas artima širdžiai, ir ko nori TU, o ne tavo mama ar mokytoja. Į pagalbą skubėjo projektas „Specialybių mugė“, kuris supažindino su populiariausiomis ir perspektyviausiomis specialybėmis bei studijų programomis. Neįkainojama patirtimi dalinosi įvairių sričių specialistai: pasakojo apie savo darbo dieną, reikalingas žinias, įgūdžius bei charakterio savybes, profesijos privalumus ir trūkumus, karjeros perspektyvas. Į renginį taip pat atvyko Lietuvoje ir užsienyje besimokantys studentai, tad turėjome unikalią galimybę  pasisemti žinių apie universitetus, paskaitas, dėstytojus ir studentavimo ypatumus.

Smalsu, kaip viskas vyko?

Mugė buvo organizuojama Galimybių kavinės principu: moksleiviai rinkosi į specialybių ratelius, kuriuose bendravo su studentais ir tam tikros srities specialistais. Pokalbis vyko maždaug 30 min. Laikui pasibaigus, rateliai keitėsi — mokiniai keliavo į kitos specialybės grupelę.

Kviečiame susipažinti su naujais informaciniais leidiniais apie profesinį pasirinkimą, kurie yra palikti mokyklos skaitykloje.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis