• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Advento pradžios paminėjimas

Adventas – rimties ir susikaupimo laikotarpis. Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, mūsų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje paminėta Advento pradžia. Pirmąją Advento dieną mokyklos bendruomenę pasitiko adventinė muzika. Mokyklos fojė buvo demonstruojamos skaidrės su Adventiniais pamąstymais. Šiais skaidrės paruošė direktoriaus pavaduotoja ugdymui tikybos mokytoja J. Dapšienė. Tą rytą mokytojai buvo pakviesti į mokytojų kambarį, kur buvo pasveikinti su Advento pradžia. Jų laukė ir Adventinis kalendorius, skaičiuojantis Didžiojo Stebuklo Laukimo dienas, su palinkėjimais mokytojams. Mokytojai radę palinkėjimą sau, dovanoja palinkėjimą kitiems bendruomenės nariams, įrašę jį žvaigždelėje, kuri pakabinama ant Adventinio vainiko.

Pirmo aukšto fojė mokyklos bendruomenę džiugina Prakartėlė, kurią paruošė technologijų mokytoja J. Martinkienė.

Kalėdinį mokyklos interjerą kūrė technologijų mokytoja V. Gauronskienė ir dailės mokytoja R. Aleksandravičienė.

Linkime visai mokyklos bendruomenei pamąstymų, susitelkimo laukiant Didžiųjų Metų švenčių.

 

Lankytojų skaitiklis