• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Avangardinių madų šou
Kiekviename žmoguje slypi grožis, idėjos, mintys, svajonės, tikslai, prisiminimai, nuoskaudos, troškimai. Rodos, visi turime tarsi po slaptą emocijų lagaminėlį su daug neatrastų ar net užsiūtų skyrelių ir kišenėlių. Mūsų nešuliai skirtingo dydžio, formos, spalvų, todėl visi reiškiame save savitai, išskirtinai.
„Dizaino studijos” (vad. J.Martinkienė) merginos lapkričio 30 d. dalyvavo Ryškėnų kultūros namuose, jau 11 kartą, vykusiame avangardinių madų šou: „Fantazijai nėra ribų”. Šiame renginyje mūsų mokyklos jaunosios kūrėjos ant scenos lipo net du kartus. Pirmą kartą pristatė savo kurtų rūbų kolekciją „Senas – naujas”. Antrą kartą demonstravo VDA Telšių fakulteto aprangos ir mezgimo dizaino studijos studentės E. Kontrimaitės bakalauro baigiamąjį darbą, rūbų kolekciją „Lininės snieguolės” (vad. V.Degenienė). Merginos turėjo didelį pranašumą prieš kitas kolekcijas- jos visada šypsojosi, jautėsi laisvai ir tikėjo savo kūryba.
Išreikšti save sukuriant kažką nuostabaus reikia daug pastangų, tačiau rezultatai džiugina akį ir teikia pasitikėjimo savimi.

„Naujienos kitaip“ žurnalistai

 

Lankytojų skaitiklis