• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kaziuko mugė

Kovo pirmąjį penktadienį mūsų mokykloje šurmuliavo, jau tradicija tapusi Kaziuko mugė.

Po dviejų pamokų visi mokytojai buvo pakviesti į mokytojų kambarį ir maloniai nustebinti antrokų bei jų mokytojų pasirodymu. Jie sudainavę dainą „Kvietam, kvietam į kermošių, kvietam“, pakvietė visus į Kaziuko turgų 12 val. Kad niekas neužmirštų ateiti į Kaziuko turgų, padovanojo kiekvienam mokytojui barankų karolius.

Pradinukai nudžiugino savo paruošta programa. Lieplaukės skyriaus paruošiamoji ir priešmokyklinė grupė paruošė šokį „Atvažiava žemaitoks“ (mok. G. Jonikienė). Programa tęsė Lieplaukės skyriaus pradinių klasių mokiniai. Jie padainavo lietuvių liaudies dainą „Graži puoni pelėda“ ir vaikų daina “Dvi vištytės baltos“, šoko lietuvių liaudies šokį „Oira“. Visus vaikus įjungė į muzikinį žaidimą ‚Šliūrina lapė“. Juos paruošė ir akordeonu bei kanklėmis grojo jų mokytoja A. Gumuliauskienė. „Atžalyno“ antrokai dainavo dainą „Gol žvirblis šalėp koknės“ (mok. S. Norkuvienė).

Didžiausias šurmulys buvo Kaziuko turguje, kur sugiūžėjo visa mokyklos bendruomenė: kas pirkti, kas parduoti, kas paragauti. Pertraukų metu ir Kaziuko turguje skambėjo nuotaikinga liaudies muzika. Išsiskirstėme visi pakilios nuotaikos.
 

Lankytojų skaitiklis