• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienos paminėjimas

Kovo 11-oji – tai viena ryškiausių ir šviesiausių Lietuvos istorijos akimirkų. Prieš 23 metus šią dieną buvo pasirašytas Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas, pažymėjęs priespaudos, pažeminimo, kančių, karų epochos pabaigą ir nepriklausomos valstybės pradžią.

Minėjimą, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenė pradėjo giedodami Lietuvos Respublikos himną. Koncerte skambėjo dainos apie Lietuvą, kurias atliko jaunučių choras (vad. mok. L. Petrulaitienė), merginų choras (vad. mok. G. Vaitkaitis), bei vaikinų vokalinis ansamblis (vad. mok. G. Vaitkaitis).

„Piliečio žadintuvas“ (vad. V. Nekrašienė) nariai priminė žymių žmonių pasisakymus apie Lietuvą. Lietuva – tai ne tik Nepriklausomybės akto pasirašymas, bet ir jos simbolika. Taip pat buvo pagerbta ir Lietuvos vėliava. Savo mintimis apie Lietuvą pasidalijo mokyklos direktorius V. Vaitkus.

Liaudies šokius „Šiaučius Kriaučius“ ir „Čeverykai“ šoko „Mados šokis“ būrelio nariai (vad. mok. D. Dacienė). Dainą „Lietuva - Tu mus laisva“ visa mokyklos bendruomenė dainavo susikibusi už rankų.
 

Lankytojų skaitiklis