• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sveikatingumo savaitė

Šių metų kovo pirmąją savaitę mūsų mokykloje vyko daugybė renginių, skatinančių sveikesnį, aktyvesnį gyvenimo būdą. Sveikatingumo savaitė apjungė 3 mokyklos renginius „Žiemos sportinę šventę“, „Sporto sveikatingumo popietę“ bei akciją „Stop peršalimui“, kurie dėl paskelbto karantino buvo atidėti.

Visą savaitę, kiekvieną rytą prieš prasidedant pamokoms, pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai buvo kviečiami į aktų salę draugiškai kartu pasimankštinti ir linksmai pradėti dieną kartu su kūno kultūros mokytoja L. Jankauskiene. 10 min. trunkanti mankšta tapo labai populiari ir mėgiama tiek pradinių klasių mokinių, tiek pradinių klasių mokytojų.

Kovo 5 d. skaitykloje vyko šaškių turnyras, kuriame savo jėgas galėjo išbandyti tiek mokiniai, tiek mokytojai. Iš viso šaškių turnyre dalyvavo 22 dalyviai. Po ilgai trukusios kovos šaškių turnyre pirmąją vietą pasidalijo 6a klasės mokinys N. Kulevičius ir 10a klasės mokinys A. Aušinskis.

Kovo 6 d. 12 val. prasidėjo 7-10 klasių mokinių draugiškos tinklinio varžybos. 7 klasių jungtinė komanda rungėsi su aštuntokais. 9 klasių komandos rungėsi tarpusavyje, o po to su dešimtokų komanda. Mokinių rinktinė turėjo galimybę varžytis su jungtine mokytojų komanda. Tinklinio varžybų dalyviai liko patenkinti varžybomis ir džiaugėsi gerai praleistu laiku bei arbata.

Kovo 7 d. per 6 pamoką vyko BFP varžybos. Savo jėgas individualiose rungtyse (šuoliukų su šokdyne, atsilenkimų, atsispaudimų, prisitraukimų prie skersinio) nusprendė išmėginti 15 mokinių ir 2 mokytojai. BFP merginų šuoliukų su šokdyne rungtyje 1-ąją vietą iškovojo I. Magziakaitė (10b), vaikinų su šokdyne rungtyje – A. Aušinskis (10a) . BFP merginų atsilenkimų rungtyje 1-ąją vietą iškovojo I. Magziakaitė (10b), vaikinų atsilenkimų rungtyje – A. Aušinskis (10a). BFP merginų atsispaudimų rungtyje 1-ąją vietą iškovojo S. Ziabkinaitė (9b), vaikinų atsispaudimų rungtyje – Ž. Metrikis (9a). BFP vaikinų prisitraukimų prie skersinio rungtyje 1-ąją vietą iškovojo V. Meškauskis (10a).

Kovo 8 d. mokykloje minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną labiausiai individualiose rungtyse pasižymėjusius sveikatingumo savaitės dalyvius mokyklos direktorius V. Vaitkus apdovanojo diplomais bei Telšių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais paskatinamaisiais prizais. Taip pat šią dieną po 3 pamokų sporto salėje vyko baigiamasis pradinių klasių mokinių sveikatingumo savaitės renginys, kurį organizavo pradinių klasių mokytojos R. Stulpinienė ir N. Šiurkuvienė. Tarpklasinėse estafetėse dalyvavo visi pradinių klasių mokiniai, kurie džiaugėsi galimybe linksmai pajudėti bei tarpusavyje parungtyniauti.

Džiugu, kad mūsų mokyklos bendruomenės nariai taip aktyviai įsitraukė į šios sveikatingumo savaitės programą ir parodė puikius sportinius rezultatus.

VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis