• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Edukacinė pamoka „Alkos“ muziejuje

Kovo 19 dieną mes, „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos ketvirtokai, vykome į „Alkos“ muziejų. Muziejininkė T. Žulkutė vedė edukacinį užsiėmimą „Velykų papročiai ir tradicijos. Kiaušinių marginimas“. Mus pirmiausiai supažindino su tautodailininkės V. Juškevičienės eksponuojamais margučiais.

Atidžiai apžiūrėjome bei rinkomės jų marginimo raštus. Išsirinkę labiausiai patikusį marginimo raštą, sėdome prie stalų ir ėmėmės darbo. Velykinius kiaušinius marginome vašku. Daugelis šią marginimo techniką išbandėme pirmą kartą. Sudėję kiaušinius į dažus, įdėmiai klausėmės ir dalijomės įspūdžiais apie Velykų papročius ir tradicijas.

Su nerimu laukėme, kaip atrodys mūsų margučiai, ištraukti iš dažų. Kiek buvo džiaugsmo, atradus savo margutį!!!

Ketvirtokai

 

Lankytojų skaitiklis