• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinės vandens dienos minėjimas

Kovo 22-ąją mūsų mokykloje kaip ir visame pasaulyje buvo minima Pasaulinė vandens diena, kurios tikslas buvo atkreipti bendruomenės dėmesį į geriamojo vandens svarbą bei populiarinti geriamojo vandens resursų naudojimo būdus.
Pasaulinės vandens dienos minėjime dalyvavo 6 klasių mokiniai, kurie buvo atrinkti burtų keliu atstovauti savo klasę. Renginio metu dalyviai galėjo pasisemti ne tik daugiau žinių apie vandens svarbą, jo resursų naudojimo galimybes žiūrėdami video siužetą „Vanduo Žemėje“, bet ir parodyti savo turimas žinias, sumanumą, skonio receptorių stiprumą, atsakinėjant į klausimus bei degustuojant įvairius gėrimus. Susumavus 6a, 6b, 6c klasių užduočių rezultatus, paaiškėjo, kad šiemet po daugiau kaip 40 min. trukusios įtemptos kovos 1 taško persvara nugalėjo 6b klasės komanda. Ji buvo apdovanota paskatinamuoju prizu. Likusių komandų nariai dėl to nenusiminė, tiesiog džiaugėsi gerai praleistu laiku bei naujomis žiniomis.

 VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis