• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“ Telšiuose

Š. m. balandžio mėnesį – Lietuva mini Lietuvos mokyklų prisijungimo prie Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 20-ąsias metines. Šia proga Sveikatos apsaugos bei Švietimo ir mokslo ministerijos, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras inicijavo nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“, kurią Telšiuose organizavo Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Telšių rajono savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriumi.
Kvietimui prisijungti prie šio renginio neliko abejinga ir mūsų Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla. Ji kartu su kitomis 16 mokyklų balandžio 26 d. dalyvavo iškilmingoje mokyklų eisenoje nuo Telšių Žemaitės gimnazijos iki Telšių Žemaitės dramos teatro, kuriame buvo apdovanojami sveikatą stiprinančioje veikloje pasižymėję asmenys. Džiugu, kad renginyje už nuoširdų darbą propaguojant mokykloje sveikatą stiprinančias idėjas bei aktyviai vykdant sveikatinimo veiklą savo mokyklos bendruomenėje buvo apdovanota ir mūsų mokyklos kūno kultūros mokytoja L. Jankauskienė. Renginio metu savo pasirodymais dalyvius džiugino šokių studija „Divain“, Telšių „Džiugo“ gimnazijos, Telšių „Kranto“ pagrindinės mokyklos, VšĮ Vincento Borisevičiaus gimnazijos, Telšių r. Nevarėnų vidurinės mokyklos šokių kolektyvai, Telšių karatė klubas „Viesulas“ bei Telšių sporto ir rekreacijos centro krepšininkai.

VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis