• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

 Sveikinimų Puokštė Mamai

Žodis MAMA – tai begalinės meilės, nuolatinio rūpesčio ir šilumos sinonimas.

Gegužės 2 dieną į „Atžalyno“ pagrindinę mokyklą rinkosi mokinių patys brangiausi pasaulyje žmonės – tai Mamos. Šią dieną mokykloje surengtas koncertas, skirtas Mamų dienai paminėti. Pačių padarytas atvirutes su linkėjimais mamoms dovanojo mokinių tarybos „Bendraminčių“ narės.

Nuoširdžiausius sveikinimo žodžius mamoms tarė Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos prefektas kanauninkas Andriejus Sabaliauskas ir mokyklos direktorius V. Vaitkus. Laišką mamoms „rašė“ teatro studijos aktoriai (vad. A. Nekrašius). Muzikinį kūrinį „Motinos valsas“ ir žibučių puokštės, susirinkusioms mamoms, padovanojo mokyklos direktorius V. Vaitkus ir muzikos mokytojas G. Vaitkaitis. Savo pasirodymu džiugino 5b klasės mokiniai, projekto „Sveikatiada“ dalyviai. Nuotaikingą pasirodymą pristatė 4 klasių mokiniai, dalyvavę konkurse, skirtame Žemės dienai paminėti „Per žemę paukščio sparnu“ (mok. R. Stulpinienė , N. Šiurkuvienė, L. Petrulaitienė). Į puokštę, skirta mamai, pradinių klasių mokiniai „sudėjo“ savo šokio, muzikinius, vaidybinius, spalvingus, linksmus, išradingus pasirodymus. Muzikinę dovaną „įteikė“ mažiausios solistės I. Kuliešytė ir D. Jakumaitė bei solistai O. Serva ir M. Stonkus (mok. L. Petrulaitienė). Dainų popuri „dovanojo“ vaikinų ansamblis (vad. G. Vaitkaitis). Dainas, skirtas mamoms, dainavo pradinių ir vyresnių klasių mokinių chorai (vad. L. Petrulaitienė ir G. Vaitkaitis).

Šventės pabaigoje mokyklos aktų salė „tapo“ mėlynų žibučių jūra. Visi šventės dalyviai, mojuodami žibučių žiedais ir mėlynais balionais, atliko finalinę dainą „Žibuoklėm pražydę šilelio šilelio šlaitai“, kuri sugraudino ne vieną mamą. Žibučių žiedai ir balionai padovanoti mylimos mamoms. Renginį vedė Gabija Šniaukaitė ir Vydmantė Cirtautaitė.

Nuostabi šventė, mielos dovanėlės, vaikų šypsenos ir jaudinančios akimirkos išliks ilgam. Už visa tai dėkojame direktoriaus pavaduotojai J. Dapšienei, D. Dacienei, A. Nekrašiui, L. Petrulaitienei, G. Vaitkaičiui, visoms pradinių klasių mokytojoms.

 

Lankytojų skaitiklis