• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Telšių ,,Atžalyno“ pagrindinė mokykla dalyvauja Europos inicijuotuose eTwinning projektuose

Š. m. balandžio 22 - gegužės 10 dienomis Lietuvoje vyksta renginiai, skirti tarptautiniam mokyklų bendradarbiavimui „Comenius dienos 2013 Europa tavo klasėje!”

Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla įsijungė į eTwinning ir Comenius dienas 2013. Gegužės 7 dieną pradinių klasių mokiniai buvo pakviesti į eTwinning projekto „Tautiniai papročiai, šokiai, dainos“ pristatymą. Skaidrėmis pristatyta mokyklos pateiktys projekto nariams. Tradicinis mokyklos renginys „Kaziuko mugė“, daina „Šaltyšius“, šokis „Šiaudų batai“.

Parodyta filmuota medžiaga kaip pateiktis atliko projekto partnerės. Kipras paruošė tradiciją „Kaziuko mugė“, Malta – liaudies šokį „Šiaudų batai“, Slovėnijos mokiniai lietuvių liaudies dainą „Šaltyšius“.

Pristatyta e-knyga „National traditions, dances, songs“.

Mūsų mokiniai paruošė Maltos šokį, Ispanų tradiciją. Šis projektas buvo labai sėkmingas ir pripažintas tarp geriausių Europoje. Mokyklą pasiekė apdovanojimai ir dovanėlės. Per renginį mokiniai buvo paskatinti ir apdovanoti. Tuo labai džiaugėsi.

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p56942

Kiekvienas projekto veikloje dalyvavęs mokinys, gavo Nacionalinės paramos tarnybos pažymėjimus už sėkmingą eTwinning projekto ,,Tautiniai papročiai, šokiai, dainos“ vykdymą ir tarptautinį Melanos apdovanojimą. „Šis pažymėjimas įteiktas projektui, kuris skatina ryšius tarp skirtingų kultūrų, skirtingų žmonių, tarpkultūrinį supratimą“. Apdovanoti mokiniai:

Beržanskytė Otilija 3b, Brasas Elvinas 2c, Gricius Martynas 4a, Gustys Nerijus 3b, Javarauskas Justas 3b, Lingytė Ugnė 4b, Mickus Karolis 3b, Najulytė Daniela 4b, Petkutė Martyna 4a, Siminauskaitė Lukrecija 4b, Stangevičūtė Ina 3b, Šapaitė Monika 4b, Urniežutė Greta 3b, Valančius Martynas 3b, Žukauskas Vilius 3b, Motuzaitė Monika 4b, Mackevičiūtė Emilija 4b, Aušinskas Rokas 5a, Šarkis Gvidas 5a, Baltrukonytė Ieva 5a, Smilgytė Kamilė 4b, Bieliauskas Modestas 4a, Simanauskas Edas 5a, Semankevičius Lukas 5a, Stonys Edvardas 3b, Einikytė Greta 4b, Gaižauskas Ignas 4a

Šiais mokslo metais vykdytas projektas „Rožė vėjyje“. Partneriams pristatyta mokykla, miestas, Lietuva. Stebėti ir fiksuoti orai. Pateikti vaikų žaidimai žiemą. Susipažinta su partneriais per savęs pristatymą, savo šeimą, rašyti ir gauti Kalėdiniai, Velykiniai sveikinimai, pasikeista laiškais. Visi pradinukai kūrė projekto logotipą. Projekto veiklos buvo pateiktos parodėlėje mokyklos fojė.

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p81196

Projektų koordinatorė mokykloje, pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis