• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Europos diena

Gegužės 9 - ta minima Europos diena. Ši diena nebuvo pamiršta ir mūsų mokykloje. Piliečio žadintuvas nariai (vad. V. Nekrašienė) sveikino mokytojus su Europos diena ir prisegė Europos Sąjungos ženklą. Piliečio žadintuvo nariai I – X klasių mokinius klasėse pasveikino su Europos diena, padovanojo kiekvienai klasei po simbolinį balioną ir palinkėjo vienybės, tolerancijos, pilietiškumo. Piliečio žadintuvo narės Vydmantė Cirtautaitė, Gabija Šniaukaitė ir Simona Albrikaitė paruošė stendą apie Europos sąjungą.

Mūsų mokykla tradiciškai jau 7 metus dalyvauja Europos komisijos atstovybės, organizuojamame Respublikiniame žinių apie Europos Sąjungą konkurse. Mokykloje šį konkursą organizuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Dapšienė. Europos egzaminą laikė 25 dešimtokai, 60 devintokų - aštuntokų ir 6 šeštokės – savanorės dalyvavo viktorinoje apie Europos Sąjungą.

Geriausiai Europos egzaminą išlaikė 10a klasės mokinys Aivaras Aušinskis, o viktorinoje daugiausia balų surinko šie mokiniai: Vydmantė Cirtautaitė (8a klasė), Deimantė Valentinavičiūtė (8b klasė) ir Giedrius Kazlauskas (8b klasė).

 

Lankytojų skaitiklis