• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Akcija „Darom“

Prie jau tradicija tapusios aplinkosauginės akcijos „Darom“ prisijungė ir mūsų mokyklos bendruomenė. Pradinukai tvarkė savo klases. 5a ir 5b klasių mokiniai tvarkė aplinką apie mokyklą bei mokyklos bibliotekoje klijavo knygas ir tvarkingai jas sudėliojo į lentynas. 7a, 7b ir 7c klasių mokiniai rinko šiukšles ties Durbino upeliu. 6a ir 8a klasių mokiniai tvarkė pakeles nuo parduotuvės „Pas Stanislovą“ iki Telšių vandenys ir teniso kortų.
Mūsų mokyklos mokiniai ne tik rinko šiukšles, bet jas ir rūšiavo. Prie šios akcijos geranoriškai prisijungė ir šie mokytojai: R. Žutautienė, A. Daukantienė, L. Petrulaitienė, D. Galminienė, A. Nekrašius, D. Krauzienė, A. Petkuvienė, R. Narbutienė, I. Gedvilienė, J. Šliažienė, D. Eirošienė, L. Kuzminskytė, A. Fabijonavičiūtė ir pradinių klasių mokytojos.
Akcijos „Darom“ koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Savickienė.
 

Lankytojų skaitiklis