• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Literatūros pamoka bibliotekoje

Viena pirmųjų naujų mokslo metų literatūros pamokų mums, 6a klasės mokiniams, vyko mokyklos bibliotekoje.

Kartu su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Jūrate Šliažiene ir bibliotekos vedėja Aušra Vaičiuliene prisiminėme, kokie šaunūs knygų skaitytojai buvome praėjusiais mokslo metais, kai dar mokėmės penktoje klasėje. A. Vaičiulienė pasidžiaugė, kad daugiausia knygų perskaitė Lidija Turilinaitė, Kamilė Raudytė, Ieva Baltrukonytė, Karolina Rupeikytė bei Gvidas Šarkis.

Pamokoje įdomu buvo ne tik tai, kad vedėja išsamiai papasakojo apie knygos kelionę iš spaustuvės į biblioteką, kad parodė patį pirmąjį knygų registracijos žurnalą (jų bibliotekoje net 21!), bet ir leido pabūti ,,tikra“ bibliotekininke. Aš galėjau užregistruoti naują knygą, padėti antspaudą, užrašyti numerį ir surasti jos vietą lentynoje. Taip pat galėjau užregistruoti klasės draugų pasirinktas skaityti naujas knygas. Tai daryti man labai patiko!

Pamokos pabaigoje mokytoja ir vedėja džiaugėsi, kad bibliotekos lentynos nuolat papildomos naujomis knygomis. Tad ir šiais mokslo metais mūsų ir knygos draugystė tęsis.

Ieva Baltrukonytė, 6a klasės mokinė

 

Lankytojų skaitiklis