• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Išvyka į Šiluvą

Švenčiant Tikėjimo metus ir Žemaičių Krikšto jubiliejų 7-10 klasių mokinių grupė, mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė, tikybos mokytoja Marytė Beinorienė dalyvavo Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaiduose Šiluvoje.
Šiluva, prieš keturis šimtmečius palaiminta pačios Švč. Mergelės Marijos apsireiškimu, ir šiandien kviečia tikinčiuosius į šią šventovę. Atvykstančiųjų maldai tarnauja abipus aikštės esantys meniški Rožinio koplytstulpiai, Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilika ir Apsireiškimo koplyčia, kurios bokštas iš toli pasitinka į Šiluvą atkeliaujančius maldininkus. Dabar į Apsireiškimo koplyčią juos atveda per šilą įrengtas 2 km piligrimų takas. Taip pat Šiluvoje pastatytas Piligrimų informacijos centras, jame atidarytas Šiluvos istorijos muziejus. Atžalyniečiai ne tik aplankė šios šventovės žymias vietas, bet ir dalyvavo Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje Šv. Mišiose.
 

Lankytojų skaitiklis