• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokinių darbų paroda „...čia per amžius garbinamas Dievo Sūnus...“

Švenčiant Tikėjimo metus ir Žemaičių Krikšto 600 metų jubiliejų septintų klasių mokiniai vykdė projektą „... čia per amžius garbinamas Dievo Sūnus...“. Projekto vadovė tikybos mokytoja Jadvyga Dapšienė.
Mokiniai rinko medžiagą apie Šiluvos praeitį, išsiaiškino Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo istoriją. Domėjosi šiandienine Šiluva, po Marijos Apsireiškimo praėjus 405 m. Sužinojo, jog Šiluva – vienas svarbiausių maldininkų traukos centrų Lietuvoje, išlaikęs ilgiausią, beveik 500 metų Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidų šventimo tradiciją. Mokiniai projektinius darbus pateikė plakatuose, lankstinukuose, piešiniuose bei pateiktyse. Taip pat paruošė parodą mokyklos skaitykloje.

Būrelio „Bendraminčiai“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis