• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Septintokų viktorina, skirta Europos kalbų dienai

Kalboje tauta pasisako, kas esanti, ko verta.

(Jonas Jablonskis)

Penktadienį, rugsėjo 27 dieną, per 5 pamoką, minint Europos kalbų dieną, mūsų mokyklos užsienio kalbų mokytojai ir jų mokiniai surengė 7 klasių viktoriną. 7a, 7b ir 7c klasių komandos (po 6 mokinius) rungtyniavo tarpusavyje ir atliko įvairias anglų bei rusų kalbų užduotis. Viktoriną vedė anglų kalbos mokytoja B. Raibužienė.

Renginį pradėjo 6a ir 7b klasės mokiniai. Jie pristatė anglų kalbos mokytojos L. Trepkevičienės parengtas skaidres ir supažindino su Europos kalbų dienos atsiradimo istorija: kada ši diena buvo pradėta švęsti ir kodėl ji minima. Lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis jie visiems tarė: „Sveiki atvykę į Europos kalbų dienos šventę“, o skaidrėse visi galėjo matyti šį pasveikinimą. Šiam šauniam pristatymui pasiruošti šeštokams ir septintokams taip pat padėjo šios mokytojos: lietuvių kalbos - J. Šliažienė, anglų kalbos - V. Butkevičienė, rusų kalbos - D. Galminienė ir vokiečių kalbos - J. Damanskienė.

Kol septintokai atliko užduotis, 3 klasės mokiniai padainavo anglišką dainelę apie laikrodį. Juos angliškai dainuoti išmokė mokytoja D. Raudienė. Ketvirtokai parodė kompoziciją apie draugystę (jų anglų kalbos mokytoja S. Puškorienė). Po to vėl skambėjo linksma dainelė, atliekama anglų kalba 5b klasės mokinių, kuriems vadovavo mokytoja B. Raibužienė.

Šventę vainikavo daina „Jei patinka ši dainelė, daryk taip“ lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Ją atliko šeštokai ir septintokai, o gitaromis jiems pritarė mokytojos B. Raibužienė ir L. Trepkevičienė. Šią dainelę galėjo dainuoti ir žiūrovai - „sirgaliai“, nes žodžiai buvo matomi ekrane rodomose skaidrėse. Atlikus visas užduotis ir susumavus rezultatus paaiškėjo, kad viktoriną laimėjo 7c klasės mokiniai. Nuoširdžiai juos sveikiname.

Be to, lietuvių kalbos mokytoja A. Petkuvienė ir B. Raibužienė antro aukšto fojė parengė stendą, kuriame pateikė nemažai informacijos apie Europos kalbų dieną.

Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Kristina Bagužienė

 

Lankytojų skaitiklis