• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konstitucijos egzaminas mokykloje

Lietuvos Teisingumo Ministerija kiekvieną rudenį organizuoja Konstitucijos egzaminą savivaldybėse ir mokyklose. Mūsų mokykla yra pilietiška ir noriai dalyvauja egzamine kiekvienais metais. Konstitucijos egzamino koordinatorė mokykloje - direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė, vertintojos - istorijos mokytojos Vytauta Nekrašienė ir Silva Gvazdovienė.
Šiemet egzaminą laikė 104 mokiniai iš 7-10 klasių. Į antrą etapą, surinkę po 25 balus, pateko Ieva Trilikauskaitė, 7c kl. ir Tomas Martinkus, 9 kl. Taip pat gerai sekėsi laikyti egzaminą Ievai Vėlavičiūtei, 7c kl., Ivetai Galminaitei, 7c kl., Joranui Siminauskui, 7c kl., Gabrielei Pareščiūtei, 7b kl, Dovydui Sušinskiui, 7b kl., Viliui Skirkai, 7b kl., Tomui Lukošiui, 9 kl., Robertui Brasui, 9 kl., Lukui Vaitkui, 10b kl., Elijui Lukošiui, 10a kl., Laurynui Gedrimui, 10 a kl.

Būrelio „Bendraminčiai” informacija

 

Lankytojų skaitiklis