• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinė muzikos diena

1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1 d. Pasauline muzikos diena. Vienas iš pagrindinių iniciatorių buvo garsus rusų kompozitorius Dmitrijus Šostakovičius. Jau tradicija tapo, kad šią dieną garsiausiose pasaulio scenose rengiami koncertai, apdovanojami garsūs muzikantai.
Džiugu, kad „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje taip pat buvo paminėta Pasaulinė muzikos diena. Jau ankstų rytą visus pasitiko iškilmingas maršas „Gimtinės laukais“ nuteikęs bendruomenę pakiliai ir linksmai bei muzikos mokytojo G. Vaitkaičio sveikinimas. Per pertraukas vyko renginiai: videopamokėlės „Kaip galima muzikuoti įvairiais daiktais“, „Garsiausi pasaulio miuziklai“, karaokė konkursas ir mokyklos mokinių koncertas, kurie pritraukė didelį būrį tiek dalyvių, tiek žiūrovų. Pasaulinės muzikos dienos renginius organizavo muzikos mokytojai Gintaras Vaitkaitis ir Laima Petrulaitienė.

Erika Bumblauskaitė, 5a kl.

 

Lankytojų skaitiklis