• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė mokytojų diena

Mokytojau, mylėk savo vaiką lyg savo–
Kai manęs nėra, atstok jam mamą.
Mokytojau, globok mano vaiką lyg savo–
Kai draugų nebus, atstok jam draugą.

Mokytojau, saugok mano vaiką lyg savo–
Kai tėvo nėra, atstok jam tėvą.
Mokytojau, tikėk mano vaiku lyg savo–
Jeigu jis suklys, nuvesk pas Dievą.

Šiais gražiais žodžiais, kuriuos skyrė mokyklos tėveliai, prasidėjo šventė, skirta Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Šventę organizavo dešimtokai. Jiems teko svarbi misija, pravesti pamokas pradinių klasių mokiniams.

6-10 klasės ruošė saldų siurprizą mokytojams ir dovanojo po savo gamintą patiekalą. Šią gražią šventę vainikavo didelis AČIŪ, kurį susikibę rankomis kiemelyje „sudėliojo“ mokiniai. Grojant muzikai jie skandavo AČIŪ. Mokytojai buvo sužavėti mokinių nuoširdumu ir organizatorių išradingumu.

Laurynas Gedrimas, 10 a kl.

 

Lankytojų skaitiklis