• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Sveikatiada“: „Vaisių ir daržovių mitingas“

Šiais mokslo metais „Sveikatiados“ renginių maratonas mūsų mokykloje startavo spalio 9 d. ypatingai gražiu, rudenišku renginiu „Vaisių ir daržovių mitingas“, kuriam neliko abejinga ir mūsų mokyklos bendruomenė. „Vaisių ir daržovių mitinge“ dalyvavo mūsų mokyklos mažiausieji nariai t.y. 1-4 klasių mokiniai, kurie turėjo galimybę sužinoti daug įdomių faktų apie atskirus vaisius ir daržoves bei išbandyti savo jėgas sprendžiant galvosūkius apie juos.

Per antrąją pertrauką šį renginį vainikavo graži akcija „Pasidalink obuoliu su draugais“, kurios metu tiek mokiniai, tiek mokytojai buvo kviečiami į mokyklos holą, apžiūrėti, įvertinti klasių sukurtus rudens gėrybių šedevrus bei kartu su visais pasivaišinti obuoliais. Rudens gėrybių parodą „Rudens išdaigos“ savo gražiu, energingu pasirodymu atidarė mūsų mokyklos „Sveikatiados“ projekto sveikuolių-šaunuolių komanda, iškovojusi III vietą „Sveikatingiausios Lietuvos klasės rinkimuose“. Po pasirodymo visi vaišinosi obuoliais ir apžiūrinėjo vaikų darbelius.

Džiugu, kad šis renginys mūsų mokykloje jau tapo tradiciniu, atnešančiu visiems gerų emocijų ir naujų žinių.

„Sveikatiados" projekto kuratorė Asta Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis