• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Piliečio žadintuvo“ krikštynos

Mokyklos būrelio „Piliečio žadintuvo“ nariai pagaliau nusprendė, kad atėjo laikas įsitvirtinti mokykloje ir tapti tikrais patriotizmo propoguotojais. Todėl 2013 m. spalio 9 dieną buvo pakrikštyti. Vargšeliai jie net neįtarė kokius krikšto kelius teks praeiti!
Surišti viena virve, jie traukė į mokyklos socialinių darbuotojų kabinetą. Ten klūpėdami davė priesaiką soc. darbuotojai V. Dacienei niekada nesityčioti, niekada neskriausti... O kad priesaika būtų tikra, teko pakrimsti „patyčių pipiro“. Kitas krikšto kelias nuvedė į mokyklos pavaduotojos J. Dapšienės kabinetą, kuriame nuolankiai buvo prisiekta mylėti savo krašto papročius ir tradicijas, jas propaguoti. Krikšto sutvirtinimui buvo geriamas „kraujas“. Nė kiek ne lengvesnis pasirodė trečiasis krikšto kelias - mokytojų kambarys, kurį reikėjo apeiti keliais, prisiekti mokytojams ištikimybe ir paragauti kreidos. Visai suplukę pagaliau įveikė paskutinį krikšto kelią - direktoriaus kabinetą. Čia jie pasižadėjo tik auksiniais žodžiais kalbėti apie savo mokyklą ir visą jos bendruomenę. Už tai direktorius juos apdovanojo „auksinėmis monetomis“. Pagaliau suklupę prie „mokyklos konstitucijos“ (mokinių taisyklių) jie pasižadėjo būti aktyviausiais, visus žadinti, budinti, judinti, būti savo šalies partriotais. Pagaliau būrelio nariams buvo įteikti nario pažymėjimai.

„Piliečio žadintuvo“ būrelio vadovė V. Nekrašienė

 

Lankytojų skaitiklis