• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Susitikimas su Širvintų rajono mokytojais

Spalio 28 dieną, per mokinių rudens atostogas, „Atžalyne“ lankėsi nemažas būrys Širvintų rajono mokytojų: lituanistų, biologų, chemikų ir geografų. Jų atvykimo tikslas buvo pasisemti pedagoginės patirties iš mūsų mokyklos mokytojų ir aplankyti vieną gražiausių miestų Lietuvoje – Žemaitijos sostinę Telšius.

Pirmiausia apie „Atžalyną“ svečiams papasakojo direktorius V. Vaitkus. Jis pasidžiaugė, kad mokykloje dirba daug darbščių ir puikių mokytojų, supažindino su mokyklos istorija. Taip pat pakvietė širvintiškius pasivaikščioti po mokyklą ir parodė jos erdves. Svečiams labai patiko neseniai įkurtas muziejus.

Vėliau dalykų mokytojai bendravo atskirose grupėse. Mokytojai lituanistai klausėsi lietuvių kalbos mokytojos metodininkės J. Šliažienės pranešimo „Įvairių mokymo(si) metodų taikymas lietuvių kalbos pamokose 5-12 klasėse“, biologijos, chemijos ir geografijos mokytojos taip pat dalijosi gerąja patirtimi, aptarė aktualius savo dėstomų dalykų klausimus.

Po įdomių diskusijų svečiai pakvietė susitikime dalyvavusius mūsų mokyklos mokytojus atvykti į Širvintas ir pasisemti iš istorinės Kernavės žemės kūrybinių idėjų bei minčių.

Lietuvių k. mokytojų metodinės grupės pirmininkė J. Šliažienė

 

Lankytojų skaitiklis