• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Informacija bendruomenei

Informuojame, kad Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Kelių policijos patruliais pradeda vykdyti prevencinę priemonę „Aš su atšvaitu saugus“, kuri tęsis iki šių metų gruodžio 1 d. Šios akcijos tikslas - tikrinti atšvaitus Telšių miesto ir rajono ugdymo įstaigose ir tokiu būdu atkreipti mokinių ir mokytojų dėmesį į savisaugą kelyje tamsiu paros metu, esant blogam matomumui, paskatinti įsigyti atšvaitus, šviečiančius žibintus, ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais ir ugdyti įprotį juos naudoti.

Vykdydami šią akciją policijos pareigūnai organizuos budėjimą rytais prieš pamokas prie ugdymo įstaigų Telšių miesto ir kaimo vietovėse ir tikrins, ar vaikai į mokyklą ateina su atšvaitais.

Mūsų Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje panaši saugumo akcija jau buvo vykdyta spalio 18 d. Ją inicijavo socialinė pedagogė V. Dacienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Fabijonavičiūtė. Patikrinimo metu buvo nustatyta, kad vykdamas į mokyklą atšvaitų su savimi neturėjo net 121 mokinys. Daugiausiai jų neturėjo 7-10 klasių mokiniai.

Tikimės, kad Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnų kartu su Kelių policijos patruliais vykdoma prevencinė akcija „Aš su atšvaitu saugus“ taps dar vienu stimulu mokiniams ir mokytojams pasirūpinti savo saugumu ir įsigyti atšvaitus.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis