• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Knygų Kalėdos 2013

Praturtinkime bibliotekas – padovanokime naujų knygų!

Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms.

Visi kartu pasirūpinkime, kad bibliotekų skaitytojams – vaikams ir suaugusiesiems – netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų. „Mūsų šviesuoliai puoselėja meilę knygai visoje Lietuvoje. Kaimų ir miestelių bibliotekos daugelyje vietų yra svarbiausi kultūros židiniai, sutelkiantys bendruomenę, skatinantys tiek mažus, tiek suaugusiuosius skaityti, domėtis gimtojo krašto ir užsienio autorių kūryba. Praturtinkime šalies bibliotekas ir padovanokime joms naujų knygų!“ – kviečia Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pernai visi susitelkę per akciją „Knygų Kalėdos“ surinkome daugiau nei 25 tūkst. naujų knygų šalies mokykloms. Tegul knyga suartina mus ir įkvepia dalytis gerumu šiais metais! Lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“, „Knygų namai“ ir „Humanitas“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Prie šios jau tradicija tapusios akcijos prisijungia ir mūsų mokykla. Šią akciją mūsų mokykla organizuoja jau trečius metus. Kaip ir visoms bibliotekoms, taip ir mūsų mokyklos bibliotekai labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų. Nupirkę knygą, galite palikti knygyne. Tik nepamirškite parašyti mokyklos pavadinimo, kuriai dovanojate. Nupirktas knygas galite dovanoti atnešę į mūsų mokyklos biblioteką. Tada šį knygą nenukeliaus į kitos mokyklos bibliotekos lentyną.

Tegul šis Kalėdų stebuklas atneša mūsų mokyklos mokiniams daug naujų, spalvingų ir nuotaikingų knygų.

Skaitykime, dovanokime, dalykimės!

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis