• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Aksomo paliesti“

Gatvėje nešiojami drabužiai gali būti tvarkingi ir blizgūs kaip folija arba santūrūs ir nepastebimi, stilingai „apsmukę“ arba aptempti, šokiruojantys arba patrauklūs. Nieko naujo po saule: kažkam reikia aukštakulnių batelių, ilgų nagų ir cheminiu būdu ištiesintų plaukų, o kažkas stengiasi išsiskirti iš minios taip, kad, neduok Dieve, nesutiktų savo klono eidamas gatve.

Šį rudenį mūsų mokyklos Dizaino studijos (vadovės J. Martinkienė, D. Dacienė) narės kūrė išskirtinę drabužių kolekciją „Aksomo paliesti“.Joje dominuoja ryškūs marginimai, gilių atspalvių spalvinę gamą pagyvina deganti oranžinė spalva.

Visą šią kolekciją buvo galima išvysti lapkričio 29 d. Ryškėnų kultūros namuose. Čia vyko Telšių rajono mokyklų teatralizuotas avangardinių madų šou „Fantazijai nėra ribų“. Renginio organizatoriai dėkojo dalyviams už vaikų ir jaunimo talentų ugdymą, sceninės kultūros formavimą ir šventėje suteiktas malonias akimirkas.

Mes taip pat dėkojame „Dizaino studijos“ merginoms: Ugnei L., Ugnei M., Kotrynai, Žanetai, Kornelijai, Lukrecijai, Kamilei, Emilijai.

Studijos vadovės J. Martinkienė, D. Dacienė

 

 

Lankytojų skaitiklis