• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Viktorina “Winter Time”

A Christmas wish we send to you, that all your Christmas dreams come true!
Wishing you and your family a Merry Christmas and a Happy New Year!

Penktadienį, gruodžio 13 dieną, per penktą pamoką vyko Kalėdinė anglų kalbos viktorina “Winter Time”. Joje dalyvavo aštuntų klasių mokiniai. Varžydamiesi tarpusavyje komandų nariai parodė savo anglų kalbos žinias, kūrybiškumą ir išradingumą.

Praėjusiais mokslo metais rajoniniame “Winter Time” renginyje jungtinė 8-okų komanda atstovavo mūsų mokyklą. Šiais metais anglų kalbos mokytojos nusprendė vesti viktoriną mūsų mokykloje ir laimėjusią 8-okų komandą siųsti į rajone vyksiantį renginį.

Renginį vedė anglų kalbos mokytoja K. Bagužienė. Balus skaičiavo kompetentinga komisija, sudaryta iš dešimtokų, kuriai vadovavo anglų kalbos mokytoja B. Raibužienė. Dešimtokai ne tik skaičiavo balus, bet ir pamokė mus angliškos Kalėdinės dainos “When Santa Got Stuck up the Chimney”, kurios žodžiai buvo matomi ekrane. 7c klasės mokiniai dalyvius džiugino nuotaikinga Kalėdine daina “Jingle Bells” (anglų k. mokytojos V. Butkevičienė ir K. Bagužienė).

Visos trys 8-okų komandos parengė išradingus prisistatymus, šūkius, atspindinčius jų komandos pavadinimą. 8a klasės komanda „Elves“ (anglų k. mokytoja K. Bagužienė) padėjo Kalėdų seneliui atvykti ir pasveikinti mus. 8b klasės komanda „Snowflakes“ (anglų k. mokytojos V. Butkevičienė ir K. Bagužienė) įsupo mus į snaigių šokį. 8c klasės komanda „Christmas Sweets“ (anglų k. mokytoja L. Trepkevičienė) stebino mus savo ritmiškai saldžiu pasirodymu. Džiaugiamės savo mokinių kūrybiškumu, aktyvumu ir noru dalyvauti.

Susumavus visų užduočių balus, I vietą užėmė 8b klasės komanda „Snowflakes“, II vietą – 8c klasės komanda „Christmas Sweets“, III vietą – 8a klasės komanda „Elves“. Komandos buvo apdovanotos mokyklos direktoriaus V. Vaitkaus padėkos raštais ir saldžiais prizais.

Anglų kalbos vyr. mokytoja L. Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis