• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinė anglų kalbos pamoka

Mūsų mokyklos biblioteka gavo naujų anglų kalbos žodynų. Pirmieji jais naudojosi 6b klasės mokiniai gruodžio 10 dieną mokyklos bibliotekoje vykusioje netradicinėje anglų kalbos pamokoje, kurios tema „Kalėdiniai ir naujametiniai sveikinimai'“. Per technologijų pamoką šeštokai jau buvo pasidarę kalėdinius atvirukus. Anglų kalbos pamokoje jie papasakojo savo atviruko sukūrimo istoriją, su mokytoja aptarė, kokie reikalavimai yra keliami sveikinimo tekstui ir tradicinei jo formuluotei. Mokytoja priminė mokiniams rečiau vartojamas frazes, posakius. Šeštokai, naudodamiesi naujaisiais žodynais, juos turėjo išversti iš anglų kalbos į lietuvių ir redaguotą šventinį sveikinimą įrašyti į savo padarytus atvirukus.
Ši pamoka buvo naudinga mokiniams keliais aspektais. Jie išmoko naujas rečiau vartojamas sveikinimų tekstų formuluotes, ugdė savo gebėjimus naudotis žodynais ir … pajuto artėjančių Kalėdų dvelksmą.

Anglų kalbos mokytoja K. Bagužienė

 

Lankytojų skaitiklis