• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Savanorystė – geriausios gerumo pamokos

„Savanorystė – tai turbūt geriausia, ką išmokome per „Paauglio kryžkelės“ programą,“ – taip galvoja 7c klasės mokiniai. Savo debiutą pradėję 2013 m. pavasarį vaikų namuose jie ieškojo kelių šiai veiklai plėsti. Padedant mokyklos socialiniai pedagogei Laimai Kuzminskytei ir Telšių verslo inkubatoriaus direktorei V. Jesevičienei per paskutinę adventinę savaitę 7c klasė mokėsi gerumo ir tolerancijos lankydamasi Vaikų su negalia centre – perduodami šiems vaikams ne tik savo šiltus palinkėjimus, bet ir iš Švedijos gautus saldainius ir dovanėles. Gerumo buvo mokomasi kepant kūčiukus, kurie su didžiausias linkėjimais buvo nuvežti į Gadūnavo pagyvenusių žmonių centrą.
7c klasės moksleiviai mano, kad kaip ir kiekvieną žmogų taip ir juos veda angelai. Todėl visiems dėkoja už galimybę atlikti gerus darbus ir mokintis gerumo.

7c klasės auklėtoja Vytauta Nekrašienė

 

Lankytojų skaitiklis