• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Anglų kalbos viktorina „Wintertime“ Telšių „Džiugo” gimnazijoje

Gruodžio 18 dieną „Džiugo“ gimnazijoje vyko anglų kalbos viktorina „Wintertime“. Konkurse dalyvavo net septynios 8-9 klasių mokinių komandos iš įvairių rajono mokyklų. Konkurso tema – „Žiema“ (angl. „Wintertime“). Renginys vyko anglų kalba. Užduotys dalyviams parengtos remiantis pagrindinio ugdymo bendrosiomis programomis.

Mokyklų komandos, sudarytos iš šešių 8-9 klasių mokinių, iš anksto buvo paruošusios namų darbą – išsirinkusios kapitoną, sugalvojusios savo pavadinimą, prisistatymą, šūkį. Jas galėjo palaikyti savi sirgaliai, kurių aktyvumas ir atributika taip pat buvo vertinami.

Mūsų mokyklai atstovavo šios 8b klasės mokinės: Gabrielė Bitanaitė (komandos kapitonė), Neda Ingaunytė, Viktorija Bružaitė, Ema Kuliešytė, Deimantė Talmantaitė ir Ieva Žvirzdinaitė. Jas viktorinai ruošė anglų k. mokytojos V. Butkevičienė ir K. Bagužienė. Komandos sirgaliai iš 8c ir 8b klasių aktyviai palaikė merginas ir puikiai atliko jiems skirtą užduotį: sukūrė eilėraštį iš 10 žodžių. Vertinimo komisiją sužavėjo mūsų mergaičių, kurios renginyje buvo tapusios snaigėmis, šokis ir apranga. Už prisistatymą mūsų aštuntokai surinko daugiausia taškų, puikiai sekėsi ir karaokė užduotis. Suskaičiavus visų užduočių rezultatus, paaiškėjo, kad tik 4 taškų skirtumu „Atžalyno“ komanda atsiliko nuo 3 vietą užėmusios komandos. Taigi mūsų merginos viktorinoje užėmė 4 vietą.

Šis renginys buvo puiki galimybė mūsų mokyklos mokiniams parodyti savo gebėjimus ir žinias mokantis anglų kalbos.

Anglų kalbos mokytoja K. Bagužienė

 

Lankytojų skaitiklis