• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kalėdų Senelio dovana

2013 metų pabaigoje aktyviausiems mūsų mokyklos mokiniams Kalėdų Senelis įteikė puikią dovaną - nuostabią kelionę į Vilnių – Valdovų rūmus ir „Vichy“ vandens pramogų parką.

Į Lietuvos sostinę išvažiavome labai anksti, visi linksmai nusiteikę nekantriai laukėme pramogų. Pirmiausia mus sužavėjo didžiulė Vilniaus arkikatedra bazilika, esanti pačiame miesto centre. Ši šventovė — tai Lietuvos Krikšto simbolis. Taip pat didžiulį įspūdį paliko ir Valdovų rūmai. Gidas supažindino su Lietuvos istorija ir įdomiai papasakojo apie daugelį šio muziejaus eksponatų. Po pažintinės ekskursijos Valdovų rūmuose tris valandas smagiai laiką leidome „Vichy“ vandens pramogų parke ir mėgavomės įvairiais jo malonumais. Vėliau dar dalyvavome edukacinėje programoje „Jūrų mitologija“. Gerai pailsėję ir puikiai nusiteikę vakare grįžome į savo gimtąjį miestą Telšius.

Mes esame labai dėkingi mokyklos Kalėdų Seneliui už tokią šaunią dovaną.

8a klasės mokinė, būrelio „Bendraminčiai“ narė Monika Bumblauskaitė

 

Lankytojų skaitiklis