• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Atmintis gyva, nes liudija“

„Tik mylėdami savo kraštą to galime išmokyti kitus,“ – tokiu raginimu mokyklos Piliečio žadintuvas pradėjo švęsti Laisvės gynėjų dieną. Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokykla aktyviai įsitraukė į respublikinę pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“ ir sausio 13-osios rytą uždegė žvakutes bei tylos minute pagerbė žuvusius laisvės gynėjus.
Susikaupę ir patriotiškai nusiteikę visi mokiniai sugiedojo Lietuvos himną. Mokyklos „Piliečio žadintuvo“ nariai dėkoja visiems mokiniams, ypač pradinių klasių ir jų mokytojoms, taip pat – 5, 6 bei 10a ir 10b klasės mokiniams už šios akcijos palaikymą. Taip pat mokyklos fojė buvo parengta paroda, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti.
Paskatinti mokyklos direktoriaus 6b ir 7c klasių mokiniai (net 33 mokiniai) apsilankė J. Girdvainio knygos „Dainuojanti revoliucija Vilniaus barikadose“ pristatyme, kuris vyko sausio 10 dieną Žemaitės dramos teatro salėje.

„Piliečio žadintuvo“ narė Iveta Galminaitė

 

Lankytojų skaitiklis