• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Zoninis meninio skaitymo konkursas

Sausio 28 dieną mūsų mokykloje vyko zoninis meninio skaitymo konkursas, skirtas lietuvių literatūros pradininko K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti.

Renginį, kuriame dalyvavo , „Atžalyno“, Buožėnų pagrindinių bei Luokės vidurinės mokyklų ir „Džiugo“ gimnazijos jaunieji skaitovai, pradėjo 8c klasės mokinė Kamilė Eitkevičiūtė – ji smuiko melodija padėjo visiems dalyviams atverti duris į nuostabų meninio žodžio pasaulį.

„Kas yra žodis? Kokią galią jis turi? Atrodo, pasakei, ištarei, suglaudei lūpas ir neliko žodžio. Tik kažin ar taip yra? Mes kasdien prisiliečiame prie žodžio gerumo, žodžio pykčio. Kasdien vis kitokį atspalvį įgauna žodis. O kokia meninio žodžio reikšmė?“ – visų klausė šaunieji konkurso vedėjai – 10b klasės mokiniai Samanta Ziabkinaitė ir Šarūnas Raugas. Jie, pristatę vertinimo komisiją, kuriai vadovavo teatro studijos vadovas A. Nekrašius, į sceną po vieną kvietė 5-7, o po to 9-11 klasių mokinius.

Kompetentinga konkurso komisija, išklausiusi visus skaitovus, nusprendė, kad rajoniniame meninio skaitymo konkurse vasario 4 dieną dalyvaus šie mokiniai:

Vilius Dikontas („Atžalyno“ pagr. m-kla, 6b klasė),

Deimantė Raudytė („Atžalyno“ pagr. m-kla, 7c klasė),

Živilė Gecevičiūtė (Buožėnų pagr. m-kla, 7 klasė),

Egidijus Praspaliauskas („Džiugo“ gimnazija, Ia kl.),

Kamilė Mileikytė („Džiugo“ gimnazija, IIIb kl.)

Gintarė Monkevičiūtė („Džiugo“ gimnazija, IIIc kl.)

Renginio pabaigoje vedėjai nuoširdžiai dėkojo visiems, mylintiems savo gimtąją kalbą, sakė ačiū komisijai už vertinimą, skaitovams už drąsą, lietuvių kalbos mokytojoms už tai, kad padėjo skaitovams pasiruošti. Jie taip pat palinkėjo didžiulės sėkmės visiems konkurso nugalėtojams rajoniniame meninio skaitymo konkurse.

8c klasės mokinės Paulina Garbinčiūtė ir Kornelija Kučinskytė

 

Lankytojų skaitiklis