• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Sveikatingumo savaitė Lieplaukės skyriuje

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Lieplaukės skyriaus pradinukai ir ikimokyklinukai vasario 7 d. ėjo į mišką padėti silpnesniems už save. Vaikai nepagailėjo šieno ir daržovių miško žvėreliams. Tikimės, kad ši išvyka nebus paskutinė ir įkvėps mokinius geriems darbams.

Taip pat šios mokyklėlės pradinukai ir ikimokyklinukai kartu su savo mokytojomis paminėjo sveikatingumo savaitę. Visą savaitę darė kolektyvinę mankštą, sporto salėje žaidė sportiniu žaidimus, dalyvavo estafetėse, pertraukų metu žaidė stalo žaidimus, atliko kūrybines užduotis, susipažino su Lietuvos sportiniais pasiekimais. Aktyviausi vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais.

Būrelio „Bendraminčiai“ narės Erika Bumblauskaitė ir Goda Tamavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis