• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Vilius – Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo II vietos laimėtojas

Vasario 22 dieną Telšių Žemaitės dramos teatre įvyko Žemaitijos regiono 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 30 skaitovų iš 15 Žemaitijos regiono miestų ir rajonų.
Skaitovus vertino kompetentinga komisija, kuriai vadovavo Danutė Vaigauskaitė, Klaipėdos universiteto scenos kalbos pedagogė, menotyros mokslų daktarė. Konkurse puikiai pasirodė mūsų mokyklos 6b klasės mokinys Vilius Dikontas. Jis 5-8 klasių mokinių grupėje užėmė antrąją vietą. Jam buvo įteiktas II laipsnio diplomas ir puikios renginio rėmėjų dovanėlės. Vilius konkurse skaitė ištrauką iš K. Sajos romano „Septyni miegantys broliai“, o konkursui jį ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Šliažienė.
 

Lankytojų skaitiklis