• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

X Faktorius mokykloje

Praėjusią savaitę mokykloje vyko nuotaikingas 5-10 klasių mokinių „X faktorius“. Ruošiantis šiam renginiui didžiulį darbą atliko 8-tų klasių vadovės Laima Petrulaitienė ir Dalia Galminienė. Konkursą vedė 8-tų klasių mokiniai.

Scenoje pasirodė 16 dalyvių (solo, duetų, kvartetų). Juos vertino kompetetinga komisija: 10a klasės mokinys Žilvinas Metrikis, muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis, technologijų mokytojas Romas Enkus, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė, kurie atliko „tikrojo X faktoriaus teisėjų Sauliaus Prūsaičio, Marijono Mikutavičiaus, Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, Rūtos Ščiogolevaitės vaidmenis“. Komisija negailėjo nuoširdžių bei šmaikščių komentarų kiekvienam konkurso dalyviui. Taip pat aktyvūs buvo ir žiūrovai palaikydami savo favoritus. Be to žiūrovų ir visų dalyvių laukė staigmena, nes scenoje dainavo ne tik mokiniai, bet ir mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus ir muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis, direktoriaus pavaduotojos Virginija Svotienė, Vilma Savickienė, istorijos mokytoja Vytauta Nekrašienė, anglų k. mokytojų kvartetas: Jūratė Damanskienė, Lina Trepkevičienė, Kristina Bagužienė, Birutė Raibužienė.

Komisijos ir žiūrovų vertinimo sprendimu nugalėtoja tapo 5a klasės mokinė Goda Tamavičiūtė. Antrą vietą iškovojo 7c klasės mergaičių kvartetas: Iveta Galminaitė, Klaudija Šiušytė, Deimantė Raudytė, Aistė Bukinaitė. Trečioji vieta atiteko 7 b klasės mokiniui Dovydui Sušinskiui. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Būrelio „Bendraminčiai“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis