• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Užgavėnių šėlsmas

Užgavėnės – žiemos išvarymo ir palydų šventė. Per šią šventę žmonės ruošdavo įvairius vaidinimus, daug triukšmaudavo ir krėsdavo išdaigas.

Išdaigas mėgstantys dešimtokai taip pat nusprendė papokštauti. Persirengę įvairiais personažais ir lydimi grojančios čigonės (mokytoja A. Gumuliauskienė), piršlių (mokytoja D. Dacienė ir 10a kl. auklėtoja J. Martinkienė) linksmai dainuodami ir šokdami pirmiausia aplankė mokyklos direktorių ir pavaduotojas. Padainavę ir pašokdinę linksmasias pavaduotojas, „vestuvininkų svita“ patraukė į miestą. Pokštaudami, dainuodami linksmas dainas ,aplankė Telšių švietimo skyriaus darbuotojus, Telšių savivaldybės administracijos direktorių, į šokių sūkurį įsitraukė net pats meras V. Kleiva.

Šaunu, kad jaunimas nepamiršta tradicijų ir noriai sutiko šiemet papokštauti kartu su manim. Ačiū: Laurynui, Samantai, Laurynui, Vytui, Viliui, Žilvinui, kolegėms Aušrai ir Dinarai..

10a klasės auklėtoja J. Martinkienė

 

Lankytojų skaitiklis