• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tradicinis „Kaziukas” Atžalyne

Penktadienį visą pusdienį netilo šurmulys mokykloje. Petraukų metu skambėjo liaudiška muzika, o po pirmos pamokos kviesliai drąsiai ir šmaikščiai visus pakvietė į Kaziuko mugę.
Mugėje buvo gausu įvairių dirbinių, pyragų, medaus, net kastinio. Buvo galima nusipirkti ir papuošalų, ir tulpių, ir kitų įvairiausių gėrybių. Aktyviausi prekeiviai buvo iš pirmų – aštuntų klasių. Tądien mokyklos bendruomenę džiugino net tik prekyba, bet ir liaudiška programa, kurią parodė pradinukai, vadovaujami mokytojų Irenos Bugelienės ir Irmos Klaišytės. Ypač nustebino netradiciniai audėjėlių raštų, pirštinių, juostų, verbų ir kt. paviljonai, kurie papuošė visą pradinių klasių korpusą bei taką į Kaziuko mugę.
Čia kiekvienas galėjo rasti širdžiai mielą daiktelį, save pamaloninti gardžiu pyragėliu ar pasipuošti „barankų” karoliais.

Būrelio „Bendraminčiai” narė Erika Bumblauskaitė

 

Lankytojų skaitiklis