• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dovana Lietuvai ir mokyklos bendruomenei

Kovo 10-osios rytą mokykloje paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Visa mokyklos bendruomenė pakviesta dar kartą prisiminti, kas Lietuvai svarbu.
Šventinis renginys prasidėjo Lietuvos himnu, kurį sugiedojo daugiau nei 300 mokinių ir mokytojų. Metraštininkas Elijus (10a kl.) ir jo pagalbininkai Vilius ir Vilmantas (7b kl.), Arnas ir Vilius (6b kl.), Matas ir Nerijus (4b kl.) priminė svarbiausius įvykius nuo 1009 m., kurie lydėjo Lietuvą visą tą ilgą kelią iki šiandienos. Būrelių vadovai Laima Petrulaitienė ir Gintaras Vaitkaitis su savo mokiniais padovanojo pačias gražiausais dainas Lietuvai ir mokyklos bendruomenei. O šokėjėliai, vadovaujami būrelio vadovės Dinaros Dacienės, sušoko ne vieną nuotaikingą, liaudišką šokį.
Te ši diena išliks kiekvieno piliečio širdyje. Kovo 11-oji – tai mūsų visų dvasine vienybe ir susitelkimu iškovota laisvės ir pasididžiavimo diena. Linkime Lietuvai augti, stiprėti ir klestėti.

Būrelio „Bendraminčiai“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis